Policia e Gjilanit kërkon ndihmë për gjetjen e dy personave të zhdukur

/ 1 minutë lexim
Mobi Casa

Gjilan – Policia e Kosovës ka kërkuar ndihmë për gjetjen e dy personave Rexhep Kurtit dhe Agron Halimit nga Komuna e Gjilanit.

Kurti është zhdukur më 29 mars dhe që atëherë nuk dihet vendndodhja e tij.

Fundamenti

Ndërsa, Halimi është zhdukur nga data 25 mars, ku ishte larguar nga shtëpia e tij me veturë.