Policia e Gjilanit ka kërkuar bashkëpunimin e qytetarëve për arrestimin e Ridvan Ramush Sylës

Gjilan – I kërkuari nga Policia dyshohet për zjarrvënie dhe është nga fshati Beguncë, Viti.

“Policia e Kosovës thekson se kushdo që ka informacion për identitetit apo vendndodhjen e personit në foton e bashkangjitur, të lajmërojë Policinë e Kosovës në stacionin më të afërt policor apo përmes aplikacionit digjital ‘Lajmëro Policinë’, E-mail: [email protected] dhe numrat kujdestarë:192; 03850807001. Të dhënat e juaja do të ruhen në konfidencialitet të plotë”, thuhet në njoftim.

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS