Policia arreston një të dyshuar për posedim të narkotikëve dhe 11 fishekëve

Gjilan – Është arrestuar i dyshuari mashkull kosovar, pasi që në dhomën e tij të hotelit janë gjetur dhe konfiskuar 0.3 gram substancë narkotike e llojit Kokainë dhe 11 fishekë.

Me vendim të prokurorit i dyshuari është liruar dhe rasti shkon në procedurë të rregullt njoftoi policia e Kosovës./rajonipress/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS