Policia arreston hajnin qe depërtoi me forcë në një shtëpi private, kishte vjedhur gjësende me vlerë

Viti – Pas një pune hetimore është arrit të identifikohet dhe të arrestohet i dyshuari mashkull kosovar, pasi që ditë më parë kishte depërtuar me forcë në shtëpinë e viktimës mashkull kosovar dhe kishte vjedhur një televizor dhe disa gjësende tjera me vlerë.

Me vendim të prokurorit i dyshuari është dërguar në mbajtje njoftoi policia e Kosovës./rajonipress/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS