Po vjen Elhaida Dani

Këngëtarja e njohur Elhaida Dani rikthehet pas shumë kohësh në një spektakël shqiptar si “Dancing with the Stars”.

“Pasi ka shëtitur gjithë skenat e botës, këngëtarja Elhaida Dani rikthehet në shtëpi. Elhaida, mirë se vjen në kastin e #DWTS!”, thuhet në faqen zyrtare të emisionit.

Të tjerë konkurrentë të konfirmuar deri tani janë Alban Nimani, Sara Hoxha, Isli Islami, Megi Pojani, Ardit Çuni, Deborah Keçi, Salsano Rrapi, Irini Qirjako, Arbër Çepani dhe Julka Gramo.

Bora Zemani dihet që do të jetë prezantuese e “Dancing with The Stars”

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS