Po kontrabandonte pajisje fitnesi, automjeti dhe malli i dorëzohen Doganës së Kosovës

Zhegër – Nga njësiti policor është ndaluar automjeti kombi me targa të Republikës së Serbisë dhe gjate kontrollit është vërejtur se ka të ngarkuar një pajisje fitnesi për të cilin nuk posedonte dokumente përcjellëse.

Automjeti me mallin i dorëzohet doganës se Kosovës njoftoi policia e Kosovës./rajonipress/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS