Uji Dea

Po finalizohet ndërtimi i kolektorit në Shipashnicë të Epërme

/ 1 minutë lexim

Kamenicë – Kryetari i Komunës, Kadri Rahimaj, ka njoftuar qytetarët se ndërtimi i kolektorit në fshatin Shipashnicë e Epërme është në përfundim dhe arrin shifrën 162,331.65 eurosh.

UBT

Rahimaj, po ashtu ka njoftuar se puna për ndërtimin e kolektorit në fshatin Hogosht fillon javën e ardhshme./rajonipress/