Po e “dridh” tregun muzikor me hite…

Një nga këngëtaret më të mira në estradën shqiptare pa dyshim është Melinda Ademi.

Stili i saj i veçantë dhe paraqitjet e saja gjithmonë kanë tërhequr vëmendje tejet të madhe në mediat rozë, transmeton Indeksonline.

Por, Melindën nuk e kemi parë asnjëherë pa “make up”. Së fundmi ajo ishte pjesë e një episodi të serialit “Çka ka shpija”. Në faqën zyrtare të këtij serialit, është publikuar një fotografi e këngëtares, ku shihet se ajo nuk ka fare “make up”.

Ademi edhe pa “make up” dukej shumë e bukur./Indeksonline/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS