Plumbat bredharak dëmtojnë një veturë dhe një dritare në një shtëpi në Gjilan

Gjilan – Është raportuar se i dyshuari mashkull kosovar ka shtënë me armë zjarri në ajër dhe si pasojë nga një plumb bredharak i është dëmtuar vetura e ankuesit mashkull kosovar. Rasti është duke u hetuar.

Po ashtu në Gjilan ankuesi mashkull kosovar ka raportuar se nga një plumb bredhacak i është dëmtuar dritarja e shtëpisë së ti. Dyshohet se të shtënat kanë ardhë nga një automjet në lëvizje. Nuk raportohet për të lënduar, rasti vazhdon të hetohet njoftoi policia e Kosovës./rajonipress/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS