Plagoset një 17 vjeçare në Gjilan

Gjilan – Burimet policore në Gjilan thanë se një vajzë e lindur 2002 ka tentuar të bëjë vetëvrasje me pushkë të gjuetisë. Për momentin vajza ndodhet në QKUK dhe është jashtë rrezikut për jetën.

Një vajzë nga Gjilani e lindur 2002 ka tentuar të bëjë vetëvrasje me një pushkë të gjuetisë ku edhe është plagosur rëndë. Të lënduarës i është dhënë ndihma e parë fillimisht në emergjencën e Gjilanit dhe më pas është dërguar në QKUK dhe sipas mjekëve ajo është jashtë rrezikut për jetën./rajonipress/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).