Hidromorava

Pija që shëron mbi 50 sëmundje

/ 1 minutë lexim

Me këtë pije magjike, ju mund të shijoni shumë përfitime shëndetësore.Në fakt, mund të jetë aq e fuqishme sa të ndihmoj në trajtimin e çmendurisë e madje edhe kancerit.

Këto të dhëna janë gjetur në shumë studime.

Pija ka prejardhjen nga India.

Përbërësit:½ e lugës së gjellës xhenxhefil½ e lugës së gjellës kanellë1/6 e lugës së gjellës shafran të Indisë½ e filxhanit të çajit qumësht

Uji Dea

Pak mjaltë.

PërgatitjaPërzieni të gjithë përbërësit së bashku dhe shtojini ½ e një litri ujë të vluar.

Qumështi i nxehtë gjithashtu duhet t’i hidhet tani.