Uji Dea

Pija më e fortë për shkrirjen e dhjamit

/ 1 minutë lexim

Njëra ndër mënyrat e shëndosha dhe natyrore për humbjen e kileve të tepërta, është duke e konsumuar këtë pije të shëndetshme, e cila ka shumë përparësi, sikur që është eliminimi i toksikeve, rritja e energjisë, përshpejtimi i metabolizmit dhe humbja e kileve të tepërta.

Ata që e kanë provuar, e të cilët janë të shumtë, janë të kënaqur me këtë pije, duke thënë se, vetëm për 7 ditë kanë parë rezultate drastike.

Përbërësit: 1 lugë mjaltë, 2 lugë uthull molle, 1 filxhan lëng të freskët grejpfruti.

Uji Dea

Përgatitja: Futni të gjithë përbërësit në bluarës dhe pijeni lëngun e përgatitur para dreke dhe para darke. Bëjeni këtë për 7 ditë, e më pas bëjeni një pauzë prej 7 ditësh, për ta përsëritur më pas procedurën e njëjtë.

Në vend të grejpfrutit mund të përdorni edhe portokall, ku rezultatet do t’i vëreni shumë shpejt.