Përurohet ura në Topanicë

Kamenicë – Bashkë me Ministrin e Infrastrukturës Pal Lekaj, sot bëmë përurimin e urës në fshatin Topanicë. Ky projekt mjaft i rëndësishëm për banorët e kësaj ane, do të shërbej si lidhje më e shkurtë mes fshatrave tjera përreth dhe Kamenicës, si dhe do të rrisë sigurinë në këtë pjesë ka thënë Qëndron Kastrati.

“Falënderoj shumë Ministrin Lekaj dhe nënkryetarin e komunës Faton Jakupi për angazhimin e tyre në këtë proces” ka shkruar Kastrati./rajonipress/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).