Përurohet rruga e asfaltuar në Hodonoc, Kastrati i kënaqur me participimin e qytetarëve

Kamenicë – Të shtunën e bëmë përurimin e rrugës “Brigada 112” me gjatësi prej 555 metra në Hodonoc. Është për t’u vlerësuar gatishmëria e qytetarëve për të participuar në implementimin e projekteve që janë në interes të tyre ka shkruar Qëndron Kastrati.

Kastrati ka thënë se ditëve në vijim do bëjmë përurimin edhe të dy rrugëve tjera.
“Vazhdojmë të punojmë çdo ditë, në të mirë të qytetarëve” ka nënvizuar Kastrati./rajonipress/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).