Përsëri e dëshmon, Adrola një nga modelet më të bukura shqiptare!

Modelja e njohur shqiptare Adrola Dushi njihet për bukurinë e saj si dhe format trupore.

Madje ajo jo rrallëherë është cilësuar si modelja më e bukur shqiptare.

Madje bukurinë e saj natyrale si dhe linjat perfekte trupore ajo nuk heziton t’i ekspozoj në shumicën e paraqitjeve të saj publike.

Qoftë nëpër rrjetet sociale apo emisionet televizive, ajo gjithnjë e dëshmon bukurinë e saj.

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).