Përplot stil dhe sharm, shfaqet Rozana Radi

Këngëtarja e njohur shqiptare Rozana Radi njihet për këngët e bukura që sjellë tash e shumë vite.

Ajo vazhdimisht gjatë karrierës së saj ka qenë në fokus të publikut dhe të mediave rozë, qoftë për paraqitjet e saj publike, qoftë për jetën personale.

Rozi, tanimë edhe si 40 vjeçare, vazhdon të shkëlqej me pamjen dhe paraqitjet e saj nëpër rrjetet sociale janë mjaft të shpeshta.

Së fundmi ajo ka vendosur të paraqitet përplot stil dhe sharm, para pasqyres, ku shihet se përkundër viteve nuk e ka humbur shkëlqimin. /Indeksonline/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).