Përmallohet Dua Lipa, këta persona po i mungojnë

Dua Lipa po e ndien mungesën e personave të saj më të dashur.

Këngëtarja Dua Lipa pas qëndrimit disa ditor në Kosovë, është rikthyer në Londër për ta vazhduar rutinën e jetës së saj, shkruan lajmi.net.

Në anën tjetër babai i saj, Dukagjin Lipa me anëtarët e tjerë të familjes ka nisur pushimet dhe padyshim se po e ndiejnë mungesën e Duas.

E edhe ajo po e ndien mungesën e tyre, këtë e ka bërë të ditur nëpërmjet postimit të fundit në Instastory.

“Më mungon familja ime shumë”, ka shkruar ajo./Lajmi.net/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).