Përleshje fizike mes një grupi të rinjsh në Gjilan

Gjilan – Në rrugën “Zija Shemsiu” në Gjilan raportohet se një grup të rinjsh, pas një mosmarrëveshje janë përfshirë në një përleshje fizike me ç‘rast njëri nga dy të dyshuarit meshkuj kosovar i mitur ka lënduar viktimën e mitur mashkull kosovar të cilit i është ofruar tretman mjekësor në qendrën spitalore në Gjilan dhe më pas është liruar për në shtëpi.

Nuk raportohet për të arrestuar. Me vendim të prokurorit rasti shkon në procedurë të rregullt njoftoi policia e Kosovës./rajonipress/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS