Përkundër moshës, Teuta Selimi duket kaq joshëse!

Prej vitesh ajo njihet për muzikën e saj dhe hitet e shumta.

Dhe Teuta Selimi mbetet një prej këngëtareve të pëlqyera që është akoma shumë mjaft aktive.

Por, ajo që bije në sy dhe tërheqë vëmendjen është edhe pamja fizike e këngëtares së njohur shqiptare.

Edhe në një fotografi që ka publikuar së fundi, Teuta e dëshmoi që vazhdon të jetë në top-formë.

E veshur me pantallona të zi dhe bluzë të kuqe të kombinuar me taka të larta dhe aksesor, Teuta dukej më joshëse se kurrë më parë.

Ndryshe, projekti i saj i fundit është kënga “Ja fala”,./Indeksonline/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).