Përgjegjësi i punimeve arrestohet nga policia

Gjilan – Në fshatin Uglarë, të Gjilanit është arrestuar i dyshuari mashkull shqiptar, pasi që i njëjti si përgjegjës për punimet në një shkollë, në të cilën nxënësit ishin duke mbajtur mësim, brenda klasës ka rënë një pjesë e izolimit nga pllaka e sipërme.

Nuk raportohet për të lënduar dhe me vendim të prokurorit, i dyshuari është dërguar në mbajtje njoftoj policia e Kosovës./rajonipress/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).