Përgatituni: Rovena Stefa po vjen me këngën e re

Defenetivisht, ky lajm është shumë i vërtetë. Këngëtarja e njohur shqiptare Rovena Stefa, po vjen me projektin më të ri muzikor, shkruan gazeta ‘Kosova Sot Online’.

Lajmin e ka bërë të ditur vetë këngëtarja, derisa një gjë është e sigurt se me këtë paraqitje që aktualisht jeni duke e parë Rovi ka shkëlqyer e veshur me ngjyrën e kuqe të zjarrtë.

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).