Përgatituni: Genta Ismajli po vjen me diçka të re

Bashkëpunimit të shumë përfolur në media, mes këngëtares së njohur shqiptare Genta Ismajlit dhe reperit turk Eypio i ka ardhur koha e publikimit, shkruan gazeta “Kosova Sot Online”.

Se kënga është në përfundim e sipër, e tregon edhe fotografia nga studio, e këngëtares dhe reperit.

“Së shpejti një këngë e re”, ka shkruar ndër të tjera këngëtarja, kështu që filloni të përgadtiteni.

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).