Përgatituni: Ganimete Jashanica po vjen me diçka të re

Ka vite në skenë, shumë gjenerata janë rritur me kënget e saja, dhe pavarësisht se muzika shqipe u transformua ndër vite, ajo i qëndroi besnike zhanrit të saj, duke e ruajtur muzikën e bukur shqipe, shkruan gazeta “Kosova Sot Online”

Fjala është për këngëtaren e njohur Ganimete Jashanica, e cila ka vendosur që t’i hyjë botës së biznesit, duke hapur butikun e saj, të cilin e ka emërtuar “Tiarafashion_kh&Ganimete Jashanica”.

Lajmin e ka bërë të ditur vetë këngëtarja përmes llogarisë së saj sociale, gjersa ka shkruar: Së shpejti në Prishtinë do të hapet përfaqesia Tiarafashion_kh&Ganimete Jashanica.

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS