Përgatiteni lëngun për ngritjen e energjisë

Pas një dite të lodhur, sidomos në temperatura tepër të larta apo të ulëta, të gjithë kanë nevojë ta rrisin energjinë në mënyrë më të thjeshtë. Ky lëng është i duhuri për ta arritur këtë, madje lehtë e shpejt.

Ky lëng ju ndihmon të arrini formën pas një ditës së lodhshme, kështu që mos u brengosni se do të ketë efekte negative anësore në shëndet

PËRBËRËSIT:

200 ml ujë 2 lugë mjaltë 1 gotë lëng të freskët të shtrydhur.

PËRGATITJA:

Përzieni të gjithë përbërësit. Në mënyrë që mjalti të tretet më lehtë, përdorni ujë të ngrohtë ose të nxehtë. Përbërësit i derdhni në një tepsi, i përzieni derisa mjaltit të shkrihet. Kënaquni në këtë lëng që jua kthen energjinë dhe përmirëson disponimin.

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS