Përdori fjalë ofenduese, nuk ju lejua hyrja në Serbi

Gjilan – Në pikën kufitare “Dheu i Bardhë” raportohet se i dyshuari mashkull kosovar pasi ju kishte refuzuar hyrja në republikën e Serbisë ka përdorur fjalë ofenduese.

I dyshuari është shoqëruar në SPK dhe pas intervistimit me vendim të prokurorit është liruar në procedurë të rregullt njoftoi policia e Kosovës./rajonipress/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS