Fundamenti

Përdori armën e zjarrit, policia e arreston dhe sekuestron armën e llojit Girsan

/ 1 minutë lexim

Gjilan – Është arrestuar i dyshuari mashkull kosovar pasi që i njëjti ka shtënë me armë zjarri.

Njësiti policor nga i dyshuari ka sekuestruar armën të llojit Girsan me 30 fishekë të kalibrin 9×19 mm.

RCCOLA

Me vendim të prokurorit pas intervistimit i dyshuari është liruar në procedurë të rregullt njoftoi policia e Kosovës./rajonipress/