Për vjedhje të rëndë arrestohen dy vitias

Viti – Në rrugën “Millan Shuflaj”, në Viti lidhur me rastin e ndodhur më 3 dhjetor 2017, pas hetimeve të zhvilluara më 04.12.2017 janë arrestuar dy të dyshuarit meshkuj shqiptarë.

Me urdhër të prokurorit pas intervistimit të dyshuarit dërgohen në mbajtje njoftoj policia e Kosovës./rajonipress/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).