Për shkak të mosmarrëveshjeve të mëhershme i djeg veturën

Gjilan – Ankuesi mashkull kosovar ka raportuar se një person dyshohet se për shkak të një mosmarrëveshje të mëhershme, ka hyrë në oborrin e tij dhe i ka vënë zjarrin veturës së tij.

Zjarrfikësit kanë dalë në vendin e ngjarjes dhe kanë shuar zjarrin, ndërsa njësitet policore janë duke e hetuar rastin, është njoftuar edhe prokurori njoftoi policia e Kosovës./rajonipress/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).