Mobi Casa

Për këtë gjë ndjen “dashuri” Melinda

/ 1 minutë lexim

Këngëtarja dhe reperja Melinda Ademi ka postuar një set fotosh në Instagram

Ajo është njëra prej këngëtarëve dhe reperëve më të kërkuara në trojet shqiptare dhe diasporë.

Fidanishtja

Melinda Ademi është e njohur për këngët e saj interesante që bën por edhe për atë se nuk heziton që në Instagram të postojë foto provokative.

“E dua tipin e trupit tim”, ka shkruar ajo, duke bërë të qartë që ajo është “dashuruar” në trupin e saj, në kuptimin figurativ të fjalës. /GazetaExpress/