Për kanosje ndaj zyrtarit policor arrestohet i dyshuari

Kamenicë – Në lagjen “Çamëria” të Kamenicës ankuesi mashkull shqiptar zyrtar policor raporton se pas një mosmarrëveshje që kishin në mes vete është kanosur nga i dyshuari mashkull shqiptar.

Lidhur me rastin është njoftuar prokurori i shtetit dhe me urdhër të tij nga i dyshuari konfiskohet një pushkë gjuetie, ndërsa pas intervistimit i dyshuari lirohet në procedurë të rregullt njoftoi policia e Kosovës./rajonipress/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).