Për kanosje ndaj zyrtarëve policor, prangoset gjilanasi

Gjilan – Në rrugën “Esat Berisha” në Gjilan është arrestuar i dyshuari mashkull kosovar pasi që i njëjti kishte bërë vetë aksident dhe kur zyrtarët policorë kishte shkuar për t’i ofruar ndihmë, i dyshuari i kishte ofenduar dhe kanosur zyrtarët policor.

Pas intervistimit, me vendim të prokurorit kujdestar, të dyshuarit i është caktuar masa e ndalimit policorë për 48 orë njoftoi policia e Kosovës./rajonipress/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS