Për kanosje dhe gjuajtje me armë zjarri, arrestohet i dyshuari në Gadish të Gjilanit

Gjilan – Në fshatin Gadish, të Gjilanit është arrestuar i dyshuari mashkull kosovar, nën dyshimin se i njëjti pas një mosmarrëveshje, e ka kanosur viktimën mashkull kosovar.

Dyshohet se në rast është shkrepur një armë zjarri nga njëra palë, por pa pasoja. I dyshuari me vendim të prokurorit është në dërguar në mbajtje njoftoi policia e Kosovës./rajonipress/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS