Për kanosje arrestohet gjilanasi

Gjilan – Në rrugën “Beqir Musliu” në Gjilan 13.04.2021-18:50. Është arrestuar i dyshuari mashkull kosovar pasi që njëjti e kishte kanosur viktimën mashkull kosovar.

Gjatë kontrollës në shtëpinë e të dyshuarit është gjetur dhe konfiskuar një cigare substancë e dyshuar narkotike me peshë 0.65 gram.

Pas intervistimit në konsultim me prokurorin i dyshuari dërgohet në mbajtje njoftoi policia e Kosovës./rajonipress/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS