Për kanosje arrestohen tre persona në Gjilan

Gjilan – Raportohet se tre të dyshuar meshkuj shqiptarë, pas një mosmarrëveshje kanë kanosur njëri tjetrin. Janë bastisur shtëpitë e të dyshuarve ku në shtëpinë e njërit të dyshuar është gjetur dhe konfiskuar një armë gjuetie me leje të skaduar.

Nuk raportohet për të arrestuar. Me urdhër të prokurorit rasti shkon në procedurë të rregullt njoftoj policia e Kosovës./rajonipress/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).