RCCOLA

Për kalim ilegal të kufirit ndalohen dy të dyshuar, një shtetas nga Shqipëria dhe tjetri nga Serbia

/ 1 minutë lexim
Uji Dea

Kamenicë – Në fshatin Hodonovc, të Kamenicës janë ndaluar dy të dyshuar meshkuj, një shtetas i Shqipërisë dhe një shtetas i Serbisë pasi që kanë kaluar ilegalisht kufirin.

Mobi Casa

Rasti shkon në procedurë të rregullt ndërsa policia e ka cilësuar atë si kalim ilegal i kufirit./rajonipress/