Për herë të parë në Kamenicë, rrugët po asfaltohen me dy shtresa

Kamenicë – Qëndron Kastrati ka vizituar punimet në disa nga 11 rrugët që po asfaltohen e do të asfaltohen gjatë këtyre ditëve. Po angazhohemi maksimalisht që qytetarëve t’u ofrojmë infrastrukturë bazike e cilësore ka thënë Kastrati.

Rrugët që po asfaltohen janë:Sefë Kosharje”, Lagja Malësia, “Kongersi i Manastirit”, Kamenicë, “Murtez Thaçi” Muçiverc, “Selman Trena”, Roganë, “Taip Sermaxhaj”, Hogosht, “Kamber Kamberi”, Busavatë, “Vlora”, Kamenicë, “Shpend Dragobia”, Grizime, “Ali Agushi”, Koretin, “Murat Haxhiu”, Koretin, Asfaltimi i rrugës te Zjarrëfikësat në Muçiverc./rajonipress/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).