Për Ganimeten vitet janë thjeshtë numra

Edhe pse ka kaluar të pesdhëjetat, këngëtarja e njohur e muzikës popullore Ganimete Jashanica, po vazhdon t’i kushtoj shumë rëndësi paraqitjes, shkruan gazeta “Kosova Sot Online”.

Dhe për të, lirshëm mund të themi se vitet janë thjesht numra.

Mjafton ta shikoni fotografinë e fundit, dhe do të bindeni në fjalët që lexuat.

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).