Për dhunë fizike ndaj gruas, pranga për gjilanasin

Gjilan – Është arrestuar i dyshuari mashkull kosovar pasi ka ushtruar dhunë fizike ndaj viktimës femër kosovare.

Me vendim të prokurorit i dyshuari është dërguar në mbajtje dhe akuzohet për dhunë në familje./rajonipress/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS