Për dhunë fizike dhe psikike ndaj një femre prangoset një gjilanas dhe dërgohet në burg

Gjilan – Viktima femër kosovare ka raportuar se i dyshuari mashkull kosovar i kishte shkaktuar dhunë fizike dhe psikike, lidhur me rastin i dyshuari mashkull kosovar pas intervistimit me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje.

Rasti është cilësuar si dhunë në familje./rajonipress/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS