Për dhunë familjare prangoset gjilanasi

Gjilan – Është arrestuar një i dyshuar mashkull kosovar pasi i njëjti ka sulmuar fizikisht gruan dhe të atin e tij. I dyshuari ishte agresiv dhe dyshohet me çrregullime mendore, i njëjti është dërguar në spitalin psikiatrik dhe është ndaluar për tretman.

Me urdhër të prokurorit i dyshuari është ndaluar për 48 orë njoftoi policia e Kosovës./rajonipress/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).