Eko Higjiena

Për dhunë familjare dërgohet në burg gjilanasi

/ 1 minutë lexim
RCCOLA

Gjilan – Është arrestuar i dyshuari mashkull kosovar pasi që i njëjti kishte ushtruar dhunë psikike ndaj viktimës femër kosovare.

Mobi Casa

Pas intervistimit i dyshuari është liruar në procedurë të rregullt. Pasi që i njëjti me datën 30.05.2024 ka përsëritur dhunën psikike dhe është arrestuar me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje njoftoi policia e Kosovës./rajonipress/