Pensionohet Nebih Hasani, i ndahet mirënjohje për punën e tij me zell e nder për këto 40 vite

Gjilan – Me rastin e pensionimit të zyrtarit të Administratës Komunale z.Nebi Hasanit i cili punoi me zell dhe nder për plot 40 vite, Sindikata e Shërbimit Civil të Kosovës i ndau MIRENJOHJE për kontributin në Shtetndërtim dhe zhvillim të administratës komunale të Gjilanit si njeriu i parë që i hapi dyert e administratës pas çlirimit në vitin 1999 dhe punoi pa pagesë plot një vit ka shkruar Mursel Zymberi.

Nebiu ishte njëri ndër të parët dhe qëndroi deri sot si anëtar i SSHCK. Atmosferën e begatoi edhe më shumë prania e Reperit të mirënjohur LYRICAL SON i cili këndoi disa këngë për të na nderuar.

Paç shëndetin dhe e gëzofsh pensionin i nderuar shoku im Nebi Hasani ka shkruar Mursel Zymberi./rajonipress/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS