Pengon zyrtarët policor, prangoset gjilanasi

Gjilan – Në rrugën “Zija Shemsiu” në Gjilan është arrestuar i dyshuari mashkull shqiptar pasi që i njëjti ka penguar dhe nuk ka përfillur urdhrat e zyrtarëve policor njoftoj policia e Kosovës.

Deri të kjo ka ardhur pasi që zyrtarët policor ishin duke i shqiptuar një tiketë për kundërvajtje. Pas intervistimit i dyshuari është liruar në procedurë të rregullt./rajonipress/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).