Pengon zyrtarët policor, arrestohet e dyshuara

Gjilan – Është arrestuar e dyshuara femër shqiptare, pasi që e njëjta i kishte penguar zyrtarët policor në arrestimin e të dyshuarit mashkull shqiptar. E njëjta i ka shtyrë zyrtarët policor me dorë dhe të njëjtën kohë i dyshuari ka arritur të arratisej.

Pas intervistimit me vendim të prokurorit e dyshuara dërgohet në mbajtje njoftoi policia e Kosovës./rajonipress/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS