Pëlqehet ndryshimi i ri i Rovena Stefës me flokë rozë

Këngëtarja shqiptare, Rovena Stefa, është mjaft aktive dhe e ndjekur në rrjetet sociale.

Ajo shpesh ndan me fansat imazhe dhe video të ndryshme, gjersa nuk mungon edhe me njoftimin për të rejat në jetë e karrierë.

Artistja e njohur kësaj radhe ka prezantuar ndryshimin e ri që ka bërë në dukje, siç rëndom ndodh me një pjesë të estradës.

E njëjta është transformuar në flokë rozë dhe ky stil i ri po komentohet mjaft shumë edhe nga miqtë e publiku.

Stefa në anën tjetër muaj më parë është rikthyer me projekt të ri muzikor të titulluar “Le të thyhen gotat”.

Ajo po ashtu me lehtësimin e masave ka filluar edhe me mbrëmje e ahengje të ndryshme. /Telegrafi/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS