PDK ndez qirinj për familjarët që humbën më të dashurit e tyre nga beteja me COVID – 19

Gjilan – Sot ndezëm qirinjtë te Teatri i Qytetit në nderim për të gjithë familjarët që humbën më të dashurit e tyre nga beteja me COVID-19 ka shkruar Leonora Morina Bunjaku.

Bashkëndjejmë me të gjitha familjet që janë prekur nga ky virus famëkeq dhe urojmë që kjo situatë mos të përsëritet më.
Një falënderim për angazhimin e jashtëzakonshëm edhe për profesionistët shëndetësor që janë në front ndaj luftës së kësaj pandemie që ka tronditur tërë botën.
#LeonorapërGjilanin
#PDK177

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS