PDK e Gjilanit vendos për emrat e kandidatëve për katër drejtori

Gjilan – Sipas burimeve tona të sigurta dega e PDK-së nesër pritet ti dërgojë emrat e Leonora Morinës për nënkryetare të komunës, Bajram Isufi drejtor për bujqësi, Riad Rashiti drejtor i financave, Enver Shabani drejtor i zhvillimit ekonomik dhe Aurora Osmani shëndetësi

Dega e PDK-së në takimin e saj të fundit dhe në koordinim edhe me Memli Krasniqin ka vendosur për emrat me të cilët do të bashkëqeveris me LVV për katër vitet e ardhshme.

Sipas burimeve tona të sigurta PDK sonte ose nesër pritet t`i dërgojë emrat e Leonora Morinës për nënkryetare të komunës, Bajram Isufi drejtor për bujqësi, Riad Rashiti drejtor i financave, Enver Shabani drejtor i zhvillimit ekonomik dhe Aurora Osmani shëndetësi./rajonipress/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS