Pauzoi shtatë vite nga muzika, Leonora Poloska tregon arsyen e kësaj mungese

Leonora Poloska ka treguar arsyen e pauzimit nga muzika.

Leonora Poloska ishte e ftuar në një intervistë për emisionin “Mirage”, mbrëmë (e premte), shkruan lajmi.net.

Këngëtarja ka pak javë që është rikthyer në skenë me këngë të re, pas gati shtatë vitesh mungesë.

Në “Mirage” ajo foli rreth arsyes që e bëri të pauzojë kaq gjatë nga muzika, ndërsa foli edhe rreth këngëve të reja.

Më poshtë gjendet intervista e plotë e Leonora Poloskës dhënë për “Mirage” dhe mësoni se çfarë tha ajo. /Lajmi.net/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).