Pastrohen të gjitha rrugët kryesore në Komunën e Kamenicës

Kamenicë – Pas reshjeve të borës, sot janë pastruar dhe hapur të gjitha rrugët kryesore në komunën tonë.

Pastrimi i rrugëve është bërë nga kompania e kontraktuar për mirëmbajtjen e rrugëve dimërore, së bashku me zyrtarë nga Drejtoria për Mbrojtje dhe Shpëtim.

Qëndroni në shtëpi, ndërsa rrugët e pastruara e të hapura mundohuni t’i shfrytëzoni për raste urgjente./rajonipress/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).