Pas suksesit të “Jake Jake”, Dhurata Dora sjell befasinë e radhës

“Jake Jake”, është kënga e fundit e Dhurata Dorës.

Kjo këngë e saj u prit tejet mirë nga publiku dhe fansat ku tashmë ka marrë mbi 8 milionë klikime në Youtube, shkruan lajmi net.

Kurse tani, Dhurata ka nis xhirimet e klipit të ri në të cilin shfaqet shumë seksi dhe mjaft në formë teksa ndryshon edhe stilin e flokëve.

“Është vajza e keqe”, ka shkruar ajo edhe pse nuk ka treguar asgjë rreth këtij projekti.

Dhurata vazhdon të jetë aktive edhe në koncerte të ndryshme, jo vetëm në trojet shqiptare por edhe më gjerë./Lajmi.net/

Shpërndaje.
© RAJONIPRESS

Vërejtje!

RajoniPress.com nuk do të botojë shkrime që nuk i përmbushin kriteret dhe standardet profesionale të gazetarisë bashkëkohore. Nuk do të ketë për askënd mbyllje apo censurë, por jemi të fokusuar që në këtë agjenci, lajmi, shkrimi, raporti, intervista dhe opinioni të plotësojnë kriteret profesionale. Gjithashtu opinionet, analizat, komentet, nuk duhet të shkelin parimet etike (gjuhën e urrejtjes, fyerjet, diskriminimet e çfarëdoshme).